Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Forest of Death

9. dubna 2016 v 19:48 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Takže .. abych se na začátek představila. Mé jméno je Jane a pracuji jako novinářka pro Time Lists. U firmy dělám už skoro přes 8 let, ale to co jsem dostala za úkol teď .. to se mi ještě nestalo.
Abych vís, ale seznámila s tím co jsem to dostala. Jednoho dne za mnou přišel šéf, že se v Japonsku našel zajímavý les, kde prý udájně straší a za všechno podivná postava s lebkou býka. Ještě žádná jiná firma v Americe to nevydala a tak by to byl výborný sólo kapr. Řekla jsem, že se na to podívám. A potom mě napadl jeden šílený nápad. Aby to bylo víc zajímavější tak jsem se tak jela podívat osobně. Vzala jsem sebou ještě jednoho redaktora, aby mi když tak pomohl.

Hned druhý den ráno jsme vyrazily na letiště a od tamtud asi 8 hodin. Hned jak jsme přistály tak jsme se jeli ubytovat.
Druhý den odpoledne jsme vyrazily do toho lesa. Když jsme tam přijely tak na první pohled nevypadal tak hrozně. Vešli jsme dovnitř a já jsem si začala psát poznámky.
Tady máte tedy ukázku z mého bločku. Doufám, že vám to postačí.14:15 - Vstoupily jsme do lesa. Na první pohled nevypadá tak hrozně, ale půjdeme dál a uvidíme co nás tam čeká. Třeba narazíme na něco "mystického"

14:50 - Ušli jsme asi kilometr a já jsem zahlédla něco zajímavého. Moc jsem to neviděla, jelikož to bylo pořádný kus od nás, ale stála tam postava. Nevím jestli muž či žena, ale vím, že měla černý plášť.

15:30 - Šli jsme směrem, kde stála tam postava. Jedna věc nás viděsila. Byl to zpěv .. zpěv malé holčičky.
"Twinkle, twinkle little star" a takhle furt do kola. Ohližela jsem se a kolega zkoušel holčičku najít. Bohužel bez výsledků

16:00 - Pane bože ... tady je pohřebiště. Minimálně okolo 250 hrobů. Táhne se do šířky a okolo náhrobků se zvedají šlahouny .. něčeho. Co by to mohlo být ? Kolega si myslí, že si z nás někdo střílí, ale já si myslím opak.

16:15 - Po 15 minutách zkoumání hrobů jsme v dálce jsem zaslechla křik.

16:25 - Ohh nee.. byla ta za nohy pověšená žena a bylo jí do hrudi vyřezáno krví "Neměly jste sem chodit". Samozřejmě japonsky.

16:55 - Ztratil se mi kolega. Zkoušela jsem volat jeho jméno, ale bez odpovědi. Později jsem si všimla jeho náhrdelníku a trochu krve která vedle hlouběji do lesa. Šla jsem tedy po stopách v domění, že ho najdu.

j

17:10 - Naskytl se mi docela strašidelný pohled. Najednou se tam objevila dlouhá alej stromů bez listí. Z konce jsem zaslechla kolegovo křičení a volání o pomoc. Notálela jsem a rozeběhla se k němu.

17:45 - Konečně jsem doběhla na konec a zahlédla jsem jak se někdo opírá o strom. Šla jsem pomalu k té postavě a doufala, že to bude kolega. Přišla jsem k tomu a zeptala se kdo to je. Odpoovědělo to. ,,To jsem já Jane .. Pete". Oddechla jsem si. Šla jsem ještě blíž a chtěla jsem ho obejmout. On se však na mě otočil a tekla mu z očí krev .. no vlastně .. on tam žádné neměl. Jenom prázdné důlky. Odskočila jsem s hlasitým zakřičením.

18:00 - Utekla jsem docela dost hluboko do lesa. Byla jsem docela unavená, ale zároveň napunpovaná adrenalinem. Najednou jsem se otočila a koukala tomu přímo do očí. Bíčí lebce .. potom jsem upadla do koma a nic si nepamatuju.

19:00 - Probudila jsem se svázaná větvemi stromů. Křičela jsem jak jen to šlo. Ale potom mi došlo, že to nikdo neuslyší. Začala jsem plakat, protože jsem věděla, že tohle bude určitě můj konec.

19:30 - Přišla ke mě Bíčí lebka a něco mumlala japonsky. Potom vytáhla z pláště nůž .. vypadal docela pěkně .. jako na nějaký rituál nebo obřad. Přiložila ho k mému triku a rozpárala ho. Potom taky podprsenku takže jsem byla polonahá. Měla jsem na sobě jenom kalhoty.

19:35 - Po chvilce, říkání nějakých blbostí z knížky mi vyřízla do hrudi pentagram. Cítila jsem jak mi krev stéká po prsou směrem na kalhoty. Plakala jsem ještě víc. Hrozně to bolelo.

19:45 - Potom to zopakovala, ale tentokrát hloubš. Nakonec někam odešla a vypadá to, že mě tam nechala vykrvácet.

20:00 - Probudila jsem se na silnici před tím lesem. Polonahá a celá od krve. Plakala jsem od strachu. Šla jsem chvilku po ulici aby se dostala k místu kde trochu víc jezdí auta. Snažila jsem se stopovat. Zastavil mi jenom jeden kluk .. bylo mu asi tak 20 let ..

20:30 - Nechal mě přespat u něho na gauči. Když jsem se po chvilce probudila tak jsem ho viděla jak je celý nahý a chce mě znásilnit. Kopla jsem ho do rozkroku jelikož už byl na mě. Snažil se mě dohonit, ale vzala jsem nůž a probodla ho.

21:00 - Dala jsem si sprchu a šla si lehnout. Rozhodla jsem se, že ráno odletím zpátky do států.

6:00 - Vzala jsem si oblečení po jeho přítelkyni a odjela jeho autem na letiště. Koupila letenku a odletěla do států.

14:00 - Po mém návratu se toto hned zveřejnilo. Dostala jsem od šéfa slušné peníze a taky jsem se zašla k psychologovi .. podstoupila jsem několik sezení, ale nic ..

Teď jsem u sebe doma a z toho lesa mám trvalé následky. Pořád se mi ve snech zjevuje .. Bíčí lebka. Pokud nechcete dopadnout jako já tak tam nejezdětě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Timman Timman | 11. dubna 2016 v 16:28 | Reagovat

Sakra, chlape.. xD
Já chápu, že třeba někdo zvládá svůj mateřský jazyk líp a někdo zase hůř.. ale..bÍčí lebka (a podobné kopance)? :D To fakt? :D
Věř mi, že vyjmenovaná slova a psaní i/y bys měl umět, ikdyž třeba v češtině pokulháváš.. xD
Já sám píšu příběhy a můj učitel češtiny (pomáhal mi, jak správně napsat kompozice atp. - nyní už to zvládám sám) říkával: Na napsání dobrého příběhu jsou zapotřebí 2 body. První je ten, že tě napadne smysluplný děj. Druhý bod je zase takový, že musíš zvládat svůj rodný jazyk. Chápeš, co se ti tu snažím říct? :D Ještě si češtinu procvič, když ti nejde, aby ses pak za pár let nemusel stydět, co jsi to napsal.. :) :D

2 ¤Clown¤ ¤Clown¤ | 22. dubna 2016 v 20:58 | Reagovat

Za to co píšu se nestydím ... a nikdy nebudu. Jenom .. co je to kurva kompozice ??

3 Timman Timman | 25. dubna 2016 v 20:24 | Reagovat

Klídek, nemusíš se hned čertit, bruh :D :D
A kompozice děje je velice užitečná věcička ;) Je to řazení a uspořádání textu.Prostě jevy uspořádané v čase a prostoru :D :D
Moc mi to nejde vysvětlovat, tak pokud ti tenhle popis nestačil, vygoogluj si to :D
A ohledně toho, zda-li se stydět za to, co píšeme nebo ne..takhle: Příběh stranou, já nemluvil o tom, jestli máš smysluplný děj bo ne xp Já mluvil o gramatických chybách :D Věř tomu nebo ne, chyby v pravopisu jsou věc, na kterou bych nikomu nedoporučoval být hrdý :p Vlastně by ti to takto nikdo nedoporučil, snad jen totální vymaštěnec. Jako, pokračuj ve psaní, pokud tě to stále baví, nicméně dávej bacha na to, JAK to píšeš.. :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama