Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Barn

7. dubna 2016 v 18:32 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Mé jméno je Shawn. V době, kdy se to přihodilo mi bylo 7 let. Stalo se to o letních prázdninách, když jsem byl na měsíc u babičky za městem. Měla statek. Byl docela velký. Ale asi největší tam byla stodola, která byla jak velká tak i docela strašidelná. Nikdy jsem se tam neodvážil jít. Až do teď kdy jsem tam slyšel divné zvuky. Ale abych vám na začítek o té stodole něco řekl. Měla opravdu zajímavou historii.

Babiččin statek stál na místě, kde se daleko v historii odehrála bitva mezi indiánským kmenem a tehdejší americkou gardou.
Byla to krutá bitva a měla hodně obětí. Nejvíc to odnesl kmen indiánů. Tam kde dnes stojí stodola bylo pohřebiště s téměř 200 hroby.
Podle toho co babička vyprávěla tam každý rok v létě zmizí asi 5 krav. Nikdo nezjistil proč.. ani policie.

Jednoho dne se mě kamarád zeptal, jestli by u mě nemohl přespat tak jsem řekl, že ano. Aby jsme to udělali zajímavější tak jsem vzal dědův stan a šli jsem za barák na menší pole. Nedaleko od nás byla i stodola.
Večer jsme si udělali táborák a vzali buřty. Po hodině jsme se koukali na hvězdy. Potom jsme šli spát, ale já jsem nemohl usnout, protože jsem byl nadopovaný adrenalinem.

Po chvilce přemýšlení jsem slyšel nějaké divné bouchání, které vycházelo ze stodoly. Nedalo mi to a musel jsem se jít podívat co to asi mohlo být. Když jsem přišel kde stodole tak jsem zase uslyšel tu velkou ránu. Lekl jsem se a spadnul na zem. Když jsem sebral dostatek odvahy tak jsem otevřel dvoumetrový vrata. Vešel jsem dovnitř a uslyšel jsem nahoře na balkónu se senem jak se něco zasmálo. Chvilku jsem se rozmýšlel jestli tam mám vůbec jít nebo ne. Po dvou minutách rozmýšlení jsem si řekl, že nakonec půjdu.

Vylezl jsem po žebříku a rozhlídnul jsem se. Skoro nic jsem neviděl, až na bílou postavu v dálce. Hrozně jsem se lekl, že jsem málem spadnul z pěti metrů. Nemohl jsem najít baterku, ale stejně by asi byla dole u krav pověšená. Musel jsem k tomu jít tedy po slepu. Cestou k tomu jsem si zpíval, jelikož jsem se hrozně bál. Přišel jsem k té postavě a zeptal jsem se kdo to je. Nedostalo se mi odpovědi. Akorát se to ke mě otočilo a já jsem spatřil hrozný pohled.

Byla to malá indiánka, která měla úplně popálený obličej a rozpárané břicho. Koukla se na mě těma krvavě červenýma očima. otevřela pusu ve které měla jenom černo a začala křičet. Lekl jsem se a začal utíkat. Ta holka za mnou levitovala. Zakopl jsem o hroudku sena a spadnul z pěti metrů na záda. Vyrazil jsem si dech a nemohl dýchat. Najednou jako by se stal zázrak a já jsem se nadechl. Ta holka se, ale pořád přibližovala.

Rozběhl jsem se ke dveřím, ale ty tam nebyly. Tak jsem utíkal směrem k místu kde byly krávy. Žádné tam nebyly .. co to sakra je ?!?! Holka pořád za mnou levitovala. Najednou jsem si všimnul chodby, která tam nikdy předtím nebyla. Vběhnul jsem do ní a utíkal pořád rovně. Byla to sakra dlouhá chodba. Běžel jsem už tak hodinu a konečně jsem uviděl konec. Přiběhl jsem a uviděl přes dvěstě duchů indiánů a každý jinak vypadal. Chtěl jsem se rozběhnout zpátky, ale ta chodba jako by zmizela. Byl jsem nucený jít vpřed.

Duchové se na mě kouli a začali řvát. Byl to nesnesitelný řev. Sebral jsem všechnu odvahu, kterou jsem měl a rozeběhl jsem se proti nim. Utíkal jsem a cítíl jak ze mě rvou kusy masa. Bolelo to víc a víc. Najednou mě jeden z nich chytnul za nohu a já jsem spadl. Stahoval mě k sobě o hrobu. Já jsem nechtěl. Bránil jsem se jak nejvíc to šlo. Kopal jsem, kroutil se, chytal kořenů, ale nic nepomohlo. Tak jsem tedy spadl do hrobu a tam na mě čekal svalnatý dvoumetrový duch, který měl v ruce sekyru. Napřáhl se a řekl.
,,Tohle je za můj tábor, dobytek a taky za mlj kmen ty špinavý američane bez duše" potom se odmlčel a ... sekl.
Uviděl jsem černo.

Ráno jsem se probudil před stodolou lekl jsem se. Šel jsem zpátky do stanu a cestou jsem se ohlédl. Viděl jsem toho načelníka jak ke mě utíká. Zakřičel jsem a zakopl a kámen. Najednou, baf a jako by nic. Vzbudil jsem se ve stanu a vedle mě kamarád. Nevím co to bylo, ale sen rozhodně ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama