Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Band

29. dubna 2016 v 23:38 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Jmenuji se Josh. Je mi 17 let a teď vám povím můj příběh, který se mi stal.

Když mi byly tři roky tak mi umřel otec. Do patnácti let jsem žil s mámou dokud jí nezavřeli za distribuci drog a násilí. Taky jsem začal poslouchat Death metal ... tento styl se nelíbil moc lidem.
Musel jsem se přestěhovat ke křesťanskému strýci a nastoupit tam na střední školu. Můj starší bratr byl na škole hodně populární.

První den na škole jsem se musel seznámit se spolužáky ... bylo to docela otravné. Teda alespoň pro mě. Když přišla zmíňka o tom co poslouchám tak se ihned začala celá třída smát. Učitelka mi řekla, že tento styl nezná tak ať pustím ukázku. Řekl jsem, že pustím ... vyndal jsem telefon a najel na galerii. Začala hrát písnička od Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face.

Běželo to tam asi takhle minutu a učitelka už říkala, že jí to na ukázku stačí. Takhle nějak proběhl ještě zbytek dne. Když jsem vyšel ze školy tak u brány si na mě počkal mj starší bratříček ..
,,Musím tě uvítat tady na škole" řekl a vrazil mi jednu pěstí do břicha.
Když mě na zemi ještě dokopal, tak jsem se pomali zvedl a vyšel domu.

Přišel jsem domu a akorát hodil tašku do pokoje. Naproti založily nový metal shop... Metal4Us. Šel jsem se tak podívat a když tak koupit nějakou novou desku. Přišel jsem do obchodu a zeptal jsem se ke jsou desky. Prodavač mi ukázal vzadu regály s nejnovějšíma i staršíma deskama. Hledal jsem tam složku s Death metalem. Koukal jsem se novou desku Cannibal Corpse tam již měli .. docela rychle. Koukal jsem se kolik stojí a překvapivě byla docela levná. Šel jsem ke kase a tam jsem potkal jednoho týpka který taky poslouchal death metal. Zjistil jsem, že bydlíme ve stejné ulici a chodíme na stejnou školu. A taky, že hraje na kytaru.

Druhý den ve škole. Jsme se seznámily ještě s dalšíma takovýma klukama. Oba dva hráli na nástroje ... jeden na klávesy a druhý bicí. Domluvily jsme se, že založíme kapelu. Ještě to odpoledne jsme se sešli u nás v garáži. První krok pro začínajííc kapelu je jméno ... dlouho jsme přemýšleli. Nakonec jsem přišel s nápadem, že se budeme jmenovat "Poker Faces."
Kluk, kterýho jsem potkal v krámé mě viděl jak si kupuju desku Cannibal Corpse tak si jí chtěl poslechnout ... tak jsem jí přinesl a pustil jí. Z obalo vypadl ještě jeden starý papír. Zvedl jsem ho a koukl se ... byly to hodně staré noty.

Navrhl jsem, že by jsme je měli zkusit zahrát. Nikdo nic nenamítal. Všechno se zapojilo, připravilo a mohlo se začít. Byly to hodně těžké noty a tak jsme to zkoušeli ... furt nic. Nakonec se, ale podařilo. Po chvíli hraní jsem upadl do koma. Vzbudil jsem se až večer a všichni okolo mě taky. Divily jsme se jako co se stalo. Uběhl asi týden a s lidma se začalo dít něco divného ... byla hlášená vyší kriminalita, kanibalismus a dokonce krvavý měsíc. Když jsem přišl po týdnu domu tak jsem scháněl strýce. Nemohl jsem ho najít a tak jsem vyběhl na zahradu. Tam jsem ho viděl klečet na trávníku celého od krve ... zeptal jsem, se děje. Strýc se na mě akorát otočil a ... byl z něj ... zombie. Sprintoval jsem z baráku ke kámošovi. Zaklepal jsem a on otevřel.

Hned jsem na něj vyhrkl co jsem viděl .. nejdřív mi nevěřil, ale jakmile jsem ho vzal k nám tak změnil názor. První co udělal bylo, že jsme šli do školy hledat nějaké zásoby a možná i přeživší. Přijeli jsme před školu a vešli do jídelny, Byly tam mrtvé .. teda živé .. ne mrtvé .. no to je jedno. Byly tam nemrtvé kuchařky. Kámoč vzal jeden z nožů, který byl zapíchnutý ve stole. Museli jsme se přez ně nějak dostat. Když jsme se probodali ke skladu tak jsme vyndali zásoby ven. Naložily jsme je do auta a jeli ke k němu domu, Přemýšleli jsme jak to ukončit. Asi dva týdny jsem tu skladnu studoval .. měla okolo nějaké poznámky ... myslím, že latinsky. Jeden den jsem je rozluštil. Zjistil,že aby to zahnal tak to budeme muset zahrít po zpátku. Potřebovali jsme, ale ještě bubeníka a pijanistu. Jeli jsme k prvnímu domu. Tam nikdo. Potom jsem uslyšel křičení z krámu naproti. Vběhl jsem tam a uviděl jsem jak našeho bubeníka nahání jeden z těch Zombie. Vzal jsem kousek skla a skočil na něj zezadu. Přiložil jsem střep k jeho krku a podřízl ho.

Druhý byl zalezlý u sebe ve sklepě s gumovou pálkou. Zajeli jsme k době do garáže a zkusily to zahrít po zpátku. Povedlo se ... upadl jsem do koma a jak jsem se probudil tak vše bylo v normálu .. díky bohu.

A říká se, že tato skladba koluje každém nejnovějším albu death metalové kapely Cannibal Corpse.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 5. května 2016 v 21:23 | Reagovat

Ouch, hustý :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama