Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Duben 2016

Band

29. dubna 2016 v 23:38 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Jmenuji se Josh. Je mi 17 let a teď vám povím můj příběh, který se mi stal.

Když mi byly tři roky tak mi umřel otec. Do patnácti let jsem žil s mámou dokud jí nezavřeli za distribuci drog a násilí. Taky jsem začal poslouchat Death metal ... tento styl se nelíbil moc lidem.
Musel jsem se přestěhovat ke křesťanskému strýci a nastoupit tam na střední školu. Můj starší bratr byl na škole hodně populární.

První den na škole jsem se musel seznámit se spolužáky ... bylo to docela otravné. Teda alespoň pro mě. Když přišla zmíňka o tom co poslouchám tak se ihned začala celá třída smát. Učitelka mi řekla, že tento styl nezná tak ať pustím ukázku. Řekl jsem, že pustím ... vyndal jsem telefon a najel na galerii. Začala hrát písnička od Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face.Forest of Death

9. dubna 2016 v 19:48 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Takže .. abych se na začátek představila. Mé jméno je Jane a pracuji jako novinářka pro Time Lists. U firmy dělám už skoro přes 8 let, ale to co jsem dostala za úkol teď .. to se mi ještě nestalo.
Abych vís, ale seznámila s tím co jsem to dostala. Jednoho dne za mnou přišel šéf, že se v Japonsku našel zajímavý les, kde prý udájně straší a za všechno podivná postava s lebkou býka. Ještě žádná jiná firma v Americe to nevydala a tak by to byl výborný sólo kapr. Řekla jsem, že se na to podívám. A potom mě napadl jeden šílený nápad. Aby to bylo víc zajímavější tak jsem se tak jela podívat osobně. Vzala jsem sebou ještě jednoho redaktora, aby mi když tak pomohl.

Hned druhý den ráno jsme vyrazily na letiště a od tamtud asi 8 hodin. Hned jak jsme přistály tak jsme se jeli ubytovat.
Druhý den odpoledne jsme vyrazily do toho lesa. Když jsme tam přijely tak na první pohled nevypadal tak hrozně. Vešli jsme dovnitř a já jsem si začala psát poznámky.
Tady máte tedy ukázku z mého bločku. Doufám, že vám to postačí.Barn

7. dubna 2016 v 18:32 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Mé jméno je Shawn. V době, kdy se to přihodilo mi bylo 7 let. Stalo se to o letních prázdninách, když jsem byl na měsíc u babičky za městem. Měla statek. Byl docela velký. Ale asi největší tam byla stodola, která byla jak velká tak i docela strašidelná. Nikdy jsem se tam neodvážil jít. Až do teď kdy jsem tam slyšel divné zvuky. Ale abych vám na začítek o té stodole něco řekl. Měla opravdu zajímavou historii.

Babiččin statek stál na místě, kde se daleko v historii odehrála bitva mezi indiánským kmenem a tehdejší americkou gardou.
Byla to krutá bitva a měla hodně obětí. Nejvíc to odnesl kmen indiánů. Tam kde dnes stojí stodola bylo pohřebiště s téměř 200 hroby.
Podle toho co babička vyprávěla tam každý rok v létě zmizí asi 5 krav. Nikdo nezjistil proč.. ani policie.