Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Přítelkyně zabiják FINAL

24. března 2016 v 21:57 | ¤Clown¤ |  Přítelkyně zabiják
Ahoj !! Vítejte u konce naší série :( Bohužel se sérií končím a přecházím na jednorázovky. Možná zase někdy sérii udělám, ale to musím mít nápad :/ No nic .. doufám, že se vám série líbila a tady máte finální díl x)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak jsem tam tak seděl ve stínu a opřený o dům, tak jsem přemýšlel co teď budu dělat. A to jsem měl dneska mé osmnáctiny. Neměl jsem to kde oslavit, ani s kým to oslavit. Musel jsem si vymyslet plán na dnešek, protože jsem byl sám a dalo by se říct, že i bezdomovec. Byl to pro mě dlouhý den a tak jsem si lehnul .. nemol jsem usnout, protože jsem byl napunpovaný adrenalinem. Najednou jsem dostal obří žízeň a měl jsem u sebe posledních 40 Kč, tak jsem si zašel koupit energetický nápoj, abych vydržel ještě déle.

Jak jsem takhle seděl tak mě uviděl jeden pár a zeptal jsem mě jestli jsem bez domova a sirotek ... odpověděl jsem, že momentálně ano. Vypadali mile a koukal jsem, že nemají ani děti takže byly ještě mladý. Muž řekl, že můžu zůstat u nich dokud si nenajdu něco kde bych mohl bydlet. Souhlasil jsem, protože jsem neměl na výběr a na ulici jsem zůstávat nechtěl.

Jejich dům byl veliký a moc krásný ... zavedly mě do mého pokoje kde jsem měl čisté oblečení .. asi toho muže. Převlékl jsem se a šel dolu, jelikož mě chtěli víc poznat ... ach jo, jak já to seznamování nemám rád.

,,Jak se jmenuješ ?" zeptali se.
,,Jsem Brad Robertson" odpověděl jsem.
,,Takže Brade .. něco nám o sobě řekni" řekla dáma a usmála se.
,,Dneska mi je 18 let. Chodí-, teda chodil jsem na obchodku. Měl jsem přítelkyni .. jmenovala se Emm, ale teď je ... je ... mrtvá. To je asi všechno .." odpověděl jsem nervózně.
,,Tvojí přítelkyně je nám hrozně líto .." řekli.
Jojo .. ta falešná lítost.
,,Takže máš dneska narozeniny ? Co kdybychom ti udělali oslavu, hm?" řekl s úsměvem.
,,To bych byl rád. Já se zatím půjdu podívat po městě" řekl jsem nadšeně.
,,Dobře. Navečer se vrať."

Dostal jsem nějaké peníze, abych si koupil něco hezkého. Šel jsem hned do videopůjčovny a koupil si tam nejnovější horor. Potom jsem samozřejmě šel do knichkupectví a tam si vybral asi dvě knížky. Byl jsem šťastný ... potom jsem se šel projít po náměstí. Přestal jsem myslet na to špatné.

Když jsem potakl cestou "domu" kašnu, tak jsem do ní hodil jednu korunu pro štěstí a utíkal jsem na oslavu. Přišel jsem k domu a tam už jsem viděl na zahradě velký nápis "Hodně štěstí Brade" a všude okolo balónky. Připadal jsem si jako kdyby mi bylo 10 let ... ale bylo to něco nezapomenutelného.

Přišel jsem na zahradu a tam na mě čekal velký čokoládový dort a dva dárky. Ten pár jenom stál se skleničkou vína a usmíval se ... na chvilku mě přepadl pocit štěstí dokud ...

Dokud najednou jsem si nevšiml zvláštní postavy na poli ... byla to postava díky a vypala jako Emm .. potom jsem dostal náhlý návrat vzpomínek na ten les ... Viděl jsem jak ležím pod postelí, ale tentokrát mě Emm chytla. Položila mě na zem a skočila na mě. Potom se ďábelsky zasmála a já zabodla mi do břicha nůž. Cítil jsem jak se mi do pusy vrhla krev. Potom mi ti nožem jezdila v břiše jako závodním autíčkem ...pořád jsem kašlel krev. Když už si ve mě dohrála tak mi zabodla nůž do hrudi, sedla si na postel a jenom koukala jak krvácím a dusím se vlastní krví. Potom jsem viděl jenom tmu ...

Když jsem se probral tak okolo mě stál ten pár a muž mě měl v náruči. Prý jsem najednou omdlel a byl jsem minutu v komatu. Chtěli mě vzít do nemocnice, ale já řekl, že to je dobrý. Sedl jsem si a napil se džusu. Těšil jsem se na ten dort .. ale hrozně.

Večer po oslavě jsem šel do sprchy a lhenul jsem si do postele ... začal jsem číst tu novou knížku. Asi okolo 0:00 jsem slyšel něco z venku .. jako by v křoví. Myslel jsem si, že to byl mýval a tak jsem četl dál. Asi o 10 minut potom jsem uslyšel klepání na okno. Vylezl jsem z postele a šel se tam kouknout nikde nic. Najednou na mě vykoukal Emm celá od krve, vyrazila okno a já jsem spadnul na zem.
,,Konečně jsem tě našla ... lásko" zachechtala se.
Potom mě vzala a odhodila na stěnu .. vyprsknul jsem krev. Sedla si na postel.
,,Jak chceš umřít, hm? Rychle a bezbolestně ?? Ale ne ... víš co? Uděláme to po mém ... budu tě mučit !!" řekla.

Začala mi pomalu řezat do rozkroku ... řval jsem ... ale hrozně. Pokračovala k břichu ... vykašlal jsem krev.
Když přijela na hrudník tak jsem měl oči plné slz a v očích strach a hněv. Viděla to na mě a usmála se. Potom mě trochu řízla do krku .. minula tepnu.
,,Hmmm .. co dál ... už vím !!! Vidíš moje ústa ?" začala si dělat úměv, doslova od ucha k uchu.
Když skončila, tak jí z pusy tekla krev.
,,Teď ty !!" Dala mi nůž do pusy.
Začala řezat do koutku úst byla to nesnesitelná bolest. Když se blíže k uchu tak jsem začal hrozně brečet, protože to bolelo víc jak ty koutky ... zastavila těsně u lalůčku.
,, A teď ta druhá strana" řekla a zasmála se.
Začala řezat do druhého koutku, ale ten bolel ještě víc než ten první .. vhrnula se mi krev do pusy a já jsem jí vykašlal .. přímo na Emm.
Když skončila tak mi řekla.
,,Nooo ... nic víc mě už nenapadá ... ale to nevadí. Nechám tě vykrvácet" řekla.
,,Nebreč, zlato" usmála se a zabodla mi nůž do hrudi.

Potom jsem viděl už jenom tmu ..nic jiného. Tak tohle je můj konec ?? Umřít v nožem ve hrudi ?? Vážně ?
S tím už, ale nic neudělám ... bohužel jsem zklamal. Mějte se ... budete mi chybět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama