Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Přítelkyně zabiják #9

8. března 2016 v 23:16 | CreepyBoy |  Přítelkyně zabiják
Ahoj !! Tak jsem se rozhodl, že dneska napíšu ještě dvě :) Do toho počítám i tuhle .. takže jednu .. no to je jedno :D Doufám, že si jí užijete a ještě menší info k sérii.
Původně jsem plánoval sérii na 15 dílů, ale když mě už nenapadalo jak pokračovat tak jsem to chtěl zkrátit na 12 .. ale jak tak koukám na komentáře a vaší podporu ... vážně si toho moooc cením. Díky všem, kteří mě podporují a chtějí další díly ... jste boží.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koukal jsem do toho rohu s otevřenou pusou ... já jsem nemohl vydat ani hlásku .. vážně nic. Jenom jsem tam stál a couval.
V tom rohu jsem seděl já ... byl jsem celý od krve a těsně před smrtí. Svítil jsem na sebe baterkou a pořád jenom koukal. Do očí se mi vrhnuly slzy a já nevěděl, co mám dělat. Když se na mě otočil tak neměl oči a pusu měl sešitou. Takže nemělo cenu se ho na něco ptát .. neodpověděl bych. Můj dvojník se zvednul a ukázal na mě zlomenou rukou. Snažil se něco říct, ale nerozumněl jsem mu. Najednou se mu ta pusa začala trhat. Otevíral pusu tak dlouho dokud si nepřetrhal nitě a nerozthl kompletně celou pusu.
,,Vidíš mě ?? Vidíš jak jsi dopadl ??" ptal se mě.
,,Jak je to možný ?" odpověděl jsem otázkou.
,,Takhle skončíš ... v ten .. v ten den jsem si už myslel, že se mě ty iluze zbavily, ale ne. Jenom čekali až k nim přijdu". řekl.
,,Co ? Kdy přesně ?" zeptal jsem se.

Samozřejmě už neodpověděl .. jak jsem mohl čekat. Místo odpovědi mu hrudníkem projel obrovský nůž ... málem zasáhl i mě. Upadl a už jenom ležel a krvácel.

Hrozně jsem bál .. až jsem brečel. Najednou začli blikat světla a snad všechny elektrické spotřebiče v domě se spustily. Včetně televize. Vyskratovali celý náš barák a já tam teď seděl sám po tmě. Emm ještě spala tak to nemohla ani slyšet. Potom se mi zapla televize ... co zase ? Říkám si.

Šel jsem k televizi a spustila se nahrávka. Na nahrávce byla jenom místnost. Vypadalo to jako sklep. Potom se tam rozsvítilo jedno malé světlo. Uprostřed byla židle a na židly seděla Emm s pytlem na hlavě. Jenom seděla a plakala ... potom k ní přišel muž v masce. A začal jí říkat, že mě má uvězněného nahoře a hodlá mě zabít. Emm se zdála jako by jí přeplo a najednou vyskočila ze židle jako kdyby ty řetezy byly papírové ... sebrala mu sekeru a začala ho sekat ... sekat .. sekat a jenom sekat. Potom se koukala na kameru s výrazem, který nikdy neměla ... jako psycho. Potom vyšla ven a mířila sem za mnou. Ale pak mi to došlo..
,,Ty vole ... my sklep nemáme. Tak kde- ?" řekl jsem.

V tu chvíly mě přepad hrozný pocit a utíkal jsem nahoru do pokoje. Rozrazil jsem dveře a Emm nikde ... okno bylo otevřené. Vyběhnu ven z baráku a rozhlížím se po ulici ... nikde nic. Najednou jako by se tam zázrakem objevila Emm. Ale něco na ní bylo divného. Emm tam stála. A držela v ruce nůž jako měl ten muž na nahrávce. Rozeběhla se ke mě a začala se psychopaticky smát.

Utíkal jsem do domu a tam všechno zamknul. Nepomohlo to. Emm se dostala dovnitř. Když se ke mě dostala a chtěla mě probodnout tak jako by se všechno vrátilo do normálu. Ležel jsem v posteli, vedle Emm a ta na mě v klídku spala. Byl jsem vystrašený. Koukal jsem do zdi a promítal si v hlavě co se mi stalo a proč se mi to děje. Někdo se mi snaží něco naznačit ? Nevím..

Druhý den jsem se rozhodl jít do školy. Dal jsem Emm pusu na čelo a vyrazil jsem. Přišel jsem do třídy a tam byly všichni v pohodě jako kdyby v naší třídě nikdo neumřel. Sedl jsem si do lavice a hned ke mě šla ta parta "swagerů".
,,A hele kdo se uráčil jít do školy, hmm?" řekl nový vedoucí.
,,Byl jsem v nemocnici" bránil jsem se.
,,Joo, to ti tak uvěříme, zmrde malej" řekl a dal mi pohlavek.
,,Necháš toho ?" bránil jsem se.
,,Jo a co uděláš, hmm?" řekl a smál se.

Zvedl jsem se šel k němu. On se na mě podíval s úsměvem ve tváři.
Naštval jsem a dal jsem mu pěstí přímo do nosu. Jeho kumpáni se na mě rozeběhli. Narazily mě na stěnu a mlátily mě do břicha. Dál jsem to už nemohl vydržet a tak jsem je nakopl mezi nohy. Skáceli se tam jako stromy.
,,Haha. Kdo se směje na posled, ten se směje nejlíp" řekl jsem a se smíchem šel k lavici.
Všichni na mě koukali jako kdybych je zabil.
,,CO JE ?!" zakřičel jsem a všichni si sedli.
Když přišel učitel tak se zvedli ze země a šli si sednout. Začala hodina ... zase matika.

Po škole jsem utíkal domu. Emm pořád ležela v posteli. Dal jsem jí pusu na čelo, odhodil tašku a šel dělat oběd.
Přišel jsem do kuchyně a tam nebyly žádné nože. Otočil jsem se abych zkusil něco najít, ale když jsem se otočil tak všechny nože tam levitovali a mířily na mě. Když jsem to rozkoukal tak se ty nože na mě vrhly ... všechny mě jako zázrakem minuly. Promnul jsem si oči a nože byly zpátky a jako kdyby se s nima ještě dneska nehýbalo.

Emm se vzbudila a šla dolu.
,,Jak to, že jsi dneska ráno nebyl vedle mě?" rozespalým hlasem.
,,Rozhodl jsem, že půjdu do školy" usmál jsem se.
,,A stalo se tam něco zajímavého" sedala si ke stolu.
,,Ehm ... ne." řekl jsem.

Po obědě jsem se šel převléknout a měl v plánu vzít Emm do observatoře. Převlékl jsem a řekl Emm můj plán. Hned souhlasila a běžela se převléknout. Když se vrátila tak jsme mohli vyrazit. Observatoř byla docela daleko tak jsem zavolal TAXI. Vysadil nás u vchodu a já mu zaplatil. Šli jsme směrem k observatoři a Emm žasla nad tím pohledem na tu budovu. Koupil jsem lístek a vešli jsme dovnitř. Prohlíželi jsme si nějaká ty miniatury planet, hvězdy a další blbůstky spojené s vesmírem .... ale naší prohlídku přerušil zvláštni hlídač.


...POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jenom info k další povídce ... pokusím se aby vyšla ještě před půlnocí, ale jak tak koukám tak se mi to asi nepodaří .. no uvidíme. Třeba se nápad oběví rychle :D Jinak doufám, že se vám to líbilo ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama