Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Přítelkyně zabiják #6

7. března 2016 v 20:10 | CreepyBoy |  Přítelkyně zabiják
Ahoj lidi !! Vítejte u dalšího dílu na sérii Přítelkyně zabiják. Tenhle díl bude o něco kratší, protože mě ještě neskutečně bolí hlava a moc toho nevymyslím. Slibuji, že příště napíšu jednou tak delší :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Druhý den ráno jsem se vzbudil a Emm byla v kuchyni a dělala snídani.
Šel jsem dolu do kuchyně abych jí pozdravil. Viděl jsem jí u plotny jak dělá vajíčka. Řekl jsem si, že jí vystraším a tak jsem se k ní zezadu pomalu plížil. Když jsem byl už dostatečně blízko tak jsem jí proudce chytil za boky, ale ona nic. Zkusil jsem jí ještě polechtat pod bradou, ale taky nic. Přišlo mi to divné, tak jsem na ní nejdřív zkusil promluvit.
,,Emm ? Jsi v pořádku ?" zeptal jsem se.
Nedostalo se mi odpovědi tak jsem to zkusil ještě nekolikrát. Tohle mi přišlo už hodně creepy a tak jsem Emm začal pomalu otáčet. Když jsem jí otočil tak jsem hrůzou spadnul na zem ... její obličej byl znetvořený a z těla byly vytrhány všechny nervy. Promnul jsem si několikrát oči, ale pořád tam stála takhle znetvořená.
Kouknul jsem se za sebe a tam zase stála ta postava, ale měla v břiše duši Emm. Ukazovala na mě a zase pořád křičela ... čím byl řev intenzivnější, tím blíž se ke mě přibližovala.

Když byla co nejvíce u mě tak natáhla druhou ruku jako by mě chtěla uškrtit. Začal jsem se bránit. Křičel jsem, kroutil se atd.. Nakonec jsem sebral odvahu a dal já pěstí. Zase zmizela a všechno se vrátilo do normálu. Něco si se mnou pohrává ... s mojí psychikou.

Když jsem otevřel oči tak jsem byl celý spocený a dýchal jsem velice z těžka. Emm stála u mě se sklenicí vody a vypadala docela klidně.
,,Byl jsi jako utržený ze řetězu" řekla.
,,Nevím co se stalo ... vzbudil jsem, šel jsem do kuchyně a ty jsi tam stála u plotny a dělala vajíčka. Chtěl jsem tě zkusit vylekat, ale ty jsi nereagovala. Několikrát jsem na tebe promluvil a taky nic. Potom jsem tě otočil a ty jsi měla znetvořený obličej a z těla vytrhané nervy ..." řekl jsem.
,,To je hrozná představa" odpověděla.

Uklidnil jsem se .. Emm mě zavolala ke stolu, protože udělala snídani. Sedl jsem si a začli jsme jíst.
,,Jak se ti spalo Emm ?" zeptal jsem se.
,,Docela dobře" odpověděla milým hlasem.
,,Usla jsi na mě v oblečení tak jsem tě musel svlkénout ... a-ale do spodního prádla ... nic víc" řekl jsem.
,,N-nevadí" začervenala se.
Lekl jsem se a tak jsem se rychle kouknul do jídla a snažil se do sebe ty vajíčka cpát jak nejrychleji to šlo.
Dojedli jsme a Emm šla do sprchy. Já jsem ještě vydýchával to co se stalo.

Emm přišla ze sprchy a já jsem šel po ní. Vlezl jsem si do sprchy a přemýšlel proč se mi tohle děje ... začalo to v době, kdy jsem začal chodit s Emm. Přemýšlel jsem, ale nakonec jsem si řekl, že to nechám být. Vylezl jsem ze sprchy, obléknul si čisté věci a šel za Emm.

Koukala na zprávy a pila citrónovou šťávu.
,,Co dneska podnikneme ?" zeptal jsem se.
,,Hmmm ... co takhle jít do Aqua parku ?" usmála se.
,,Dobře .. to je dobrý nápad." odpověděl jsem.

Šel jsem nám zbalit věci aby jsme mohli vyrazit. Balil jsem věci a zase se mi stala divná věc. Měl jsem pocit jako kdyby se na mě někdo díval ... nevím proč, ale hned mě napadlo se jít kouknou do skříně. Přišel jsem ke skříni a tam seděla malá holčička. Vypadala jako kdyby jí někdo ublížil .. zeptal jsem se kdo to je a jestli je v pořádku. Odpověděla, že se jmenuje Lili a rodiče jí ubližovali a tak utekla a schovala se u mě ve skříni. Nevěděl jsem co si mám myslet, protože se ta věc naučila i mluvit. Holčička se pořád krčila a jenom plakala ... co se stalo potom mě docela překvapilo, ale divným způsobem. Najednou se za mnou objevila zas ta postava ... natáhla ke mě ruku a odhodila mě na stěnu. Potom přišla k té holčičce a nic neříkala. Holčička se zvedla, šla k té postavě a to co řekla me sakra vyděsilo.
,,Jsi to ty ... Tati ?" řekla.
Najednou mě zalil studený pot a strach se mi zvednul nahoru .. Tati ? Proč Tati ?
Postavy zmizeli a předemnou se objevila Emm.
,,Proč tady sedíš u stěny ?" začala se smát.
,,Nevím .." předstíral jsem smích.

Všechno se zbalilo a vyrazily jsme do Aqua parku. Koupil jsem vstupné a šli jsme se převlíct. Samozřejmě, že Emm už byla v bazénu, když jsem tam přišel .. jak to jenom dělá ?
,,Emm ? Jdu na tobogán .. zachvilku jsem zpátky" řekl jsem.

Byl to docela velký Aqua park a tak jsem před vstupem na tobogán dostal ještě poučení od plavčíka. Že nemám jezdit hlavou na před, jezdit v leže atd ... znáte ty blbosti.
Šel jsem do fronty. Když na mě měla přijít řada tak se mi zatočila hlava a málem jsem omdlel ... tohle se mi teď stávalo dost často tak jsem to ignoroval.
Vlezl jsem do tobogánu a tam to začlo ...

...POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vím, že to je konec lvl : stay zmrd :D Ale chci vás nechat trochu "napnutý" :D Takže jsem se rozhodl, že toto budu dělat častěji. Nebudu to dávat do každého dílu, ale ... no však vy to poznáte :D Haikei !! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 8. března 2016 v 21:15 | Reagovat

Ja osobne sa vždy snažím končiť poviedky v tom najlepšom, ale niekedy mi výjdu krátke časti, takže to poznám :D (ale keď sa mi to vždy hodí až vtedy, tak čo mám robiť? :D).

Neviem jak to robíš, ale je to fakt napínavè ;). Možno by som na tom vytkla to, že nemusíš písať atd, to potom neznie až tak dobre :D. Ale inak je to moooooc vydarenè! :D

2 creepyboy creepyboy | 8. března 2016 v 22:17 | Reagovat

[1]: Díky moc !! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama