Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Přítelkyně zabiják #5

5. března 2016 v 22:46 | CreepyBoy |  Přítelkyně zabiják
Vítejte u 5. dílu na mojí creepypastu Přítelkyně zabiják ... tento bude trochu delší ^^ Doufám, že se vám bude líbit :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ten kdo na mě ukazoval byl vedoucí té party "swagerů" a něco říkal ... nerozumněl jsem mu tak jsem musel jít blíž.
Když jsem byl od něj metr .. skoro na dosah jeho ruky, tak říkal "Vrahu", "Vrahu" a takhle to opakoval furt do kola. Lekl jsem se a proto jsem odskočil asi metr od něj ... najednou se začal měnit.
Jeho oči se zaplnily krví, na jeho krku se náhle vytvořil "škrábanec" jako kdyby ho někdo podřízl a jeho oblečení zčervenalo. Za ním se objevily jeho dva komplicové ... vypadali skoro stejně jako on, ale přece jenom byly v něčem jiný.
Duch toho vedoucího mě začal navádět hlouběji do lesa. Mojí hlavou se začlo prohánět, že mě chce určitě zabít. Mýlil jsem se.

Přišel jsem na místo kam mě duch zavedl .. můžu vám říct, že se mi zvedl žaludek. Viděl jsem tam ty tři kluky ležet mrtvý. Ten vedoucí měl vypíchlé oči, podříznuté hrdlo a useklou ruku. Jeho dva komplicové .. už vím v čem se lišily. Jeden měl okolo krku omotaný drát jako kdyby ho chtěl někdo uškrtit, ale nepovedlo se mu to, no a ten druhý měl zase propíchlý hrudník.

Okamžitě jsem se otočil a běžel domu. Ještě několikrát jsem se otočil abych zjistil jestli mě ten duch nesleduje .. naštěstí ne.
Příběhl jsem domu a okamžitě běžel po schodech na horu. Rozrazil jsem dveře od záchoda, sklonil hlavu k míse a pozvracel se. Hlavou mi létali myšlenky ,,Co jsem to do prdele viděl ?", "Kdo to mohl udělat ?" atd.
Jak jsem vyšel ze záchoda tak jsem si musel dát okamžitě sprchu abych se nějak uklidnil. Vylezl jsem ze sprchy a zabalil se do županu. Sešel jsem do kuchyně a udělal si čaj, posadil se k televizi a koukal na nějaké veselé pořady abych se zbavil myšlenek na to co jsem viděl ... myslel jsem si, že to pomůže. Ale bohužel.

Nakonec jsem usnul na gauči, ale tentokrát se mi začal zdát jiný, ale podobný sen. Byl jsem zase v tom samém lese. Tentokrát tam stála Emm s nožem v ruce a kolem ní klečeli ty tři kluci a prosily jí aby to nedělela. Něco říkala, ale neslyšel jsem jí pořádně. Potom kousek popošla a tomu vedoucímu nejdřív vypíchla oči a potom ho podřízla. Jednoho uškrtila a druhému probodla srdce ... to by ještě tak hrozné nebylo, ale co mě na tom snu vyděsilo nejvíc bylo to jak se na mě podívala. Měla černé oči, a vlasy mokré od krve .. postavila se a šla směrem ke mě.
Nemohl jsem se hnout, nemohl jsem vydat ani hlásku .. prostě nic !! Jenom jsem se koukal jak se napřehuje a potom .. tma.

Vzbudil jsem se zase celý spocený. Kouknul jsem se kolik je .. 5:20. Posadil jsem se a kouknul na televizi .. běžel tam stejný pořad jako každé ráno ... nějaké dětské pohádky. Šel jsem si pro vodu abych se trochu schladil. Opřel jsem se o linku a chvilku přemýšlel co to zase bylo za sen a jestli ho měla i Emm.

Když jsem se uklidnil tak jsem šel dělat to co každé ráno. Snídaně, sprcha, počítač a šel pro Emm. Cestou tam mě napadlo, že by u nás mohla dnes Emm přespat. Ale samozřejmě jsme nejdřív šli na místo o kterém jsem jí říkal včera.

Přišel jsem před dům Emm .. kouknul jsem se k lesu a tam nikdo. ,,Díky bohu" pomyslel jsem si.
Zazvonil jsem na Emm, ale dlouhou dobu se mi nedostalo odpovědi. Zazvonil jsem znovu ... zase nic.
,,Pozor Emm. Jdu do vnitř" zakřičel jsem a vyrazil dvěře. Vpadnul jsem dovnitř, ale v obýváku nikdo .. ani v kuchyni.
Vyběhl jsem po schodech nahoru do pokoje Emm. Seděla tam u postele. Oči měla rozevřený do kořán a plakala. Přišel jsem k ní a obajl ji.
,,Co se ti stalo Emm ?" zeptal jsem se.
,,Ten sen ... zase ten hrozný sen" odpověděla.
Vyděsil jsem se, protože zřejmně měla další sen stejný jako já, ale z jejího pohledu. Přemýšlel jsem a napadla mě jediná věc.
,,Emm ? Dneska zůstaneš doma a já tady budu s tebou. Večer půjdeme k nám a přespíme tam. Ano ?" zeptal jsem se.
Emm přikývla. Vzal jsem jí dolu do obýváku aby se posadila na gauč. Zabalil jsem jí do deky a udělal jí čaj.
Potom jsem si sednul k ní a ona na mě usla.

Když se vzbudila tak mi všechno řekla. Že se uprostřed noci probudila ze snu kde mě zabila. Sedla si vedle postele a plakala. Plakala zbytek noci. Jak jsem prý zvonil tak si myslela, že si pro ní jde duch toho kluka, který byl v tom snu. Začal jsem jí uklidňovat, že to byl jenom sen a nemusí se bát. Emm si lehla a zase usla. Já jsem šel na místo kam mě zavedl ten duch ... neměl jsem to dělat.

Když jsem tam přišel tak jsem uviděl to co jsem nechtěl. Na zemi ležela useklá ruka, ale zbytek těla nikde. Teď jsem udělal největší blbost jaká mě mohla napadnout ... začal jsem to místo prohledávat. Chvíli jsem nic nenacházel, ale štěstí se na mě usmálo. Našel jsem řetízek co měl jejich vedoucí. Vzal jsem si ho do kapsy a šel zpátky za Emm.

Ještě spala, takže si nevšimla, že jsem pryč. Udělal jsem oběd ... Emm byla vybírává tak nevím jestli jí bude chutnat. Opatrně jsem jí vzbudil polibkem na čelo. Když se vzbudila tak jsem jí zavolal k obědu. Sedla si ke stolu a ochutnala. Čekal jsem co řekne. Usmála se a co mě překvapilo tak to do sebe naházela v celku rychle .. potom se zvedla a šla si dát sprchu.

Já jsem uklidil nádobí a šel nám zabalit na výlet, který jsem plánoval.
Když jsem připravoval tak jsem zahlídl postavu jak stojí ve dveřích. Koukala se na mě a nehýbala se ... nějak jsem to ignoroval, protože jsem si myslel, že blázním.

Když jsme vyrazily tak se Emm nadšením rozbrečela kam jsme šli. Byl to největší strašidelný dům ve státech.
Koupil jsem nám lístek a šli jsme do vnitř. Emm mě chytla za ruku a stiskla tak pevně, že mi stuhla.
Procházeli jsme tak tím domem a najednou nastalo obří, doslova hrobové ticho. Emm mi zmizela.

Když jsem vyběhl z domu tak na ulici ani okolo domu nikdo nebyl ...
,,Emm !!!!" zakřičel jsem. Neozývalo se nic. Otočím se a vidím zase tu postavu co byla u Emm doma.
,,Co po mě do prdele chceš ?? Ty mě prostě nenecháš v klidu žít s Emm co ?" naštvaně jsem řekl.
Nic se nestalo ... jenom tam stál a koukal. Naštval jsem se a dal jsem do něj pěstí.
Najednou se všechno vrátilo do normálu a já jsem byl zase s Emm a tam mi mačkala ruku. Štěstím jsem jí objal a hodně dlouho nepustil.

Vyšli jsme ven z domu a mířily rovnou k nám. Když jsme dorazily tak si Emm zašla na záchod a já jsem objednal pizzu. Šel jsem k televizi vybírat nějaké horory. Najednou problikly světla a já se lekl ... otočil jsem se a dva metry ode mě stála zase ta postava ... asi minutu jsme se na sebe koukali a potom začala nelidsky řvát. Jako kdyby i s ní řvalo dalších 1000 lidí.
Potom zase problikly světla a ona zmizela. Emm přišla a sedla si na gauč ... řekl jsem jí ať čeká a já jdu pro pizzu.
Posliček dorazil a já jsem mu dal peníze a přebral od něj pizzu.

Přišel jsem zpátky za Emm a pustil horor. Dojedli jsme pizzu a Emm na mě usla. Když film skončil tak jsem jí přenesl do mé postele. Svlékl jsem jí do spodního prádla a přikryl. Jelikož mám těžké spaní od těch snů tak jsem nemohl usnout, a proto jsem si šel udělat horké mléko ... když jsem si ho udělal tak se zapla televize a v ní nahrávka. Přišel jsem blíž k televizi a koukal na nahrávku. Bylo tam jak tam Emm spí ... co bylo creepy, že to bylo zrovna teď a byl to můj pokoj.
Potom tam k ní přišla postava a probodla jí. Z mého pokoje jsem uslyšel křik. Upustil jsem sklenici a vyběhl schody. Vrazil jsem do mého pokoje a Emm furt spala ... bez škrábnutí.

Sedl jsem si na postel a přemýšlel co to mohlo asi být.Emm se vzbudila a chvilku na mě koukala.
,,Pojď si ke mě lehnout. Je mi smutno" řekla mi rozespalým hlasem .. jako by po mě toužila.
,,Už jdu, lásko." lehl jsem si k ní.
Ona mi usla na hrudi a takhle spala až do rána. Jenom já jsem nemohl usnout a pořád jsem přemýšlel nad tím co se stalo.
Nakonec jsem usnul asi ve dvě ráno. Mezitím jsem slyšel nějaké zvuky ze zdola a z koupelny ... prostě klasické duchařské věci.
...POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 7. března 2016 v 20:33 | Reagovat

Vole ja toto čítam už od prvej časti :D. Začalo to celkom romanticky a teraz... sa to vyšplhalo k bodu nočných môr (takže si mi urobil novú nočnú moru :D. Ah keď ja ich mám stále... xD).

Len je na tom divnè, že na čo pozerajú horror, keď ho práve prežívajú? :D
A s tou nahrávkou... to bolo asi najviac creepy *trasú sa jej ruky*. Prečo ja sa vždy viem takto vžiť do deja? Ha? Veď si už ani poriadne nepamätám, kedy som nemala nočnú moru :'D.

Len tak ďalej! Veľa šťastia s blogom! ;)

2 creepyboy creepyboy | 7. března 2016 v 21:10 | Reagovat

[1]: Ahoj :) Hele ten horor mě napadl, protože .. proč bych to neudělal ještě zajímavější ? :D

A moje logika na tohle je, že furt mám romantický začátek s potom se to semele :D

Ta nahrávka ... no .. řekl jsem si jak ty diváky ještě postrašit :D No a napadlo mě tohle :D

Díky moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama