Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Mr. Scar

25. března 2016 v 22:01 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Ahoj. Jmenuje se Luke a je mi 17 let. Byl jsem úplně normální kluk, než se ze mě stala ... ta ... ta věc. Měl jsem i v celku dobré známky ve škole, hodně kamarádů a přítelkyni, kterou jsem vážně miloval. Nemohl jsem bez ní být. Teď vám tady povím jak se ze mě stal ten ... kdo teď jsem.

Dneska ráno jsem vstal do nádherného letního dne. Svítilo slunce, bylo teplo a já jsem měl dobrou náladu. Šel jsem dolu za mamkou, která mi už připravovala snídani. Dojedl jsem snídani a šel jsem si vyčistit zuby. Šel jsem do koupelny, vzal kartáček a vyčistil zuby. Potom jsem se šel obléknout do školní uniformy .. dneska jsem jí měl naposled, protože byl poslední školní den a začínali letní prázdniny. Rozloučil jsem se s mamkou a šel do školy.

Před školou na mě čekala naše parta. Bavily jsme se jak se máme a co budeme dělat po prázdninách. Já jsem řekl, že si asi budu užívat volna a chodit ven, podnikat vandry a spoustu dalších věcí. Těšil jsem se až dostanu vysvědčení a půjdu konečně domu.

Přišly jsme do třídy a tam už čekala Lisa .. moje přítelkyně. Dal jsem jí pusu a obejmul. Povídali jsme si a já jsem jí řekl, jaké mám plány na prázdniny. Vypadalo, že jí to docela zajímá.
Když přišel učitel tak jsme se všichni postavily.
,,Dobrý den žáci. Už určitě víte, že dnes je poslední školní den a rozdává se vysvědčení .." a další blbosti.
Přišel jsem na řadu já. Šel jsem k učitely a všiml si jak Lisa kouká po jendom svalnatém týpkovi od nás ze třídy. Byl jsem samozřejmě naštvaný, ale vyčítat jsem jí to nemohl ... taky se občas podívám po nějaké jiné sexy kočce.
Byl jsem u učitele a on mi dal vysvědčení.
,,Tento rok sis vedl opravdu výborně. Máš jenom jednu trojku, což je skvělé. Jen tak dál a užij si prázdniny" řekl.

Poděkoval jsem a šel si sednout. Cestou zpátky jsem si všimnul jak na sebe Lisa a ten týpek házejí obličeje .. dobře tohle mě už trochu naštvalo. Procházel jsem kolem ní a zakašlal ... takové to "ehm, ehm" aby věděla, že taky existuju. Dál už se spolu tak moc nebavily a já jsem si všímal spíš mého vysvědčení než jich a učitele.

Po škole jsem šel před školu s tím, že doprovodím Lisu domu. Bohužel mě čekalo zklamání.
Lisa ke mě přišla a oznámila mi docela nepříjemnou novinu.
,,Hele .. Luku. Víš ... musíme si dát pauzu, protože ... jsem unavená" řekla.
,,C-cože ?? Ne .. ty si nechceš dát pauzu. Ty chceš toho svalnatého kokota od nás ze třídy." odpověděl jsem a naštvaně odešel.

Doma jsem mamce ukázal vysvědčení a šel se nahoru do pokoje vybrečet. Dolu jsem šel jenom kvůli tomu, že jsem měl žízeň a na večeři. Mamka se u večeře divila, proč jsem takový zamlklý a věčně u sebe v pokoji. Řekl jsem jí, že je to u kluků v jeho věku v pohodě a taky, že procházím těžkým obdobím.

Po večeři jsem šel hned spát. Ani jsem se nepřevlíkl .. prostě jsem jenom lehl na postel, nandal si sluchátka a poslouchal písničky. Po dvaceti minutách jsem byl tuhej. Zdál se mi divný sen .. nevím jestli to bylo písničkama a nebo tou mojí náladou.

Byl jsem v takové velké tmavé místnosti. Svítilo světlo jenom na mě a na takovou postavu. Měla hábit, který nosily mnichové. Kapucu přez hlavu a koukal na mě. Potom ukázal na mě a začal mluvit.
,,Kdo jsem to teď není důležité. Důležité je .. že vím co se ti dnes stalo. Nebylo to pro tebe příjemné a určitě máš nesnesitelnou chuť po pořádné pomstě .. nemám pravdu ??" zeptal se.
,,A-ano, máš" odpověděl jsem.
,,Tak tím pádem to musí být teda pořádná pomsta ... a krvavá." řekl.
,,Co ? Ne .. nechci kre-" nestačil jsem to doříct a ucítil jsem obrovzkou belost na tváři a tekla mi krev.
,,Zavři hubu !! Pomsta podle mě !! Podřídíš se mi !" řekl a všechno zčervenalo a ta postava seděla na trůnu a byla obří.
,,Na mě drzí nebudeš !! A na to aby sis to pamatoval tak ti způsobím bolest jakou jsi ještě nezažil .. pozemský červe!!" řekl-
Ucítel jsem obrovskou bolest na puse.
,,Za to, že jsi byl na mě drzí jsem ti dal lekci !! Alespoň si to bude pamatovat !! A teď ... pomsti se !! A neudělej chybu" řekl a já jsem se probudil.

Když jsem se probudil tak jsem šel do koupelny k zrcadlu se podívat jestli to byla pravda. Přišel jsem a zděsil se.
Na tváři jsem měl přes oko dlouhou jizvu od ucha k bradě. Pusu jsem tak roztrhlou, že to vypadalo jako kdybych se smál, ale zároveň jsem měl tu pusu otevřenou do kořán. Úsměv od ucha k uchu a rty jsem měl roztáhlé od nosu až k bradě. Chvilku jsem se tam na sebe koukal a najednou mě zalil pocit ... zlosti, nenávisti, ale zároveň i smutku. MUSEL JSEM SE POMSTÍT. Jak jí .. tak i tomu blbečkovi. A nikdo mi nebude bránit v cestě.

První noc jsem se rozhodl, že jako první zlikviduju toho blbečka. Cestu mi, ale skřížil jeden z kamarádů. Uviděl mě a lekl se. Nemohl jsem dovolit aby se to někdo dozvěděl. Musel jsem ho zabít.
začal utíkat a já jsem se rozeběhl zaním. Zakopl a já jsem ho doběhl. V očích jsem mu viděl strach a taky zlost. Přivázal jsem ho lampě a musel si najít zbraň .. naštěstí jsem uviděl hned vedle garáž ... šel jsem tam a našel takovou menší sekeru.
Přišel jsem zpátky k němu.
,,Pomsta bude sladká!" řekl jsem a sekl jsem ho do břicha. Krev stříkala všude kolem. Nějaká mi uvízla i na mojé šedé mikině ... no co už. Když už vypadal, že má dost tak jsem mu přiložil sekerku ke krku, napřáhl se a .... jeho hlava už byla dva metry od těla ... celá od krve.

Nemohl jsem se s ním dál zdržovat tak jsem jenom hodil hlavu i tělo do té garáže a šel. Přišel jsem k baráku toho kluka a zjistil si kde má pokoj. Zrovna tam cvičil ... jako kdyby mu to mělo nějak pomoct. Zaklepal jsem na okno a schoval se vedle .. vykoukl, ale když viděl, že tam nic není tak zalezl a pokračoval. Udělal jsem to ještě jednou, ale tentokrát, když vykoukl tak jsem na něj vykoukl z rohu. Lekl se a svalil se na zem. Vklouzl jsem dovnitř, vzal ho a narazil jsem ho na okraj postele. Měl docela výdrž a tak se šel bránit. Dal mi pěstí do břicha, ale to mě nezastavilo. Vytáhl jsem ze zadní kapsy u kalhot tu sekyrku a šel po něm. Srazil jsem ho na zem a skočil na něj. Nejdřív jsem ho párkrát vzal topůrkem sekerky po hlavě ... on prostě neomdlí. Přivázal jsem ho k posteli a řekl jenom ... jedinou větu ..
,,Pomsta bude sladká!" řekl jsem a přišel k němu.
On brečel ... v očích jsem mu přes ty slzy viděl strach .. jenom strach.
Napřáhl jsem se usekl mu nohu ... krev vystříkla a byla všude ... na stěne, zemi, postely i na mě. Potom jsem mu vzal i druhou ... potom ruku, druhou a nakonec přišlo pro mě to nejšťavnatější soustu .. usekl jsem mu hlavu. Vždy jsem chtěl vědět jak asi chutná člověk ... přesekal jsem mu lebku, vyndal mozek a pomalu začal jíst ... byl tak .. DOBRÝ !!

Vyrazil jsem cestou k Lise. Teď mi cestu skřížil náš učitel. Schoval jsem se tedy za křoví, a když prošel kolem tak jsem vyskočil a zabodnul jsem mi sekyrku do zad ... jak ti krásně křuplo. Spadnul na zem a já jsem neměl čas se s ním nějak moc srát. Proto jsem mu usekl hlavu, přesekal lebku a snědl mozek. Uviděl mě jeden policista .. vytáhl zbraň.
,,Pomsta bude sladká!" vystartoval jsem po něm .. začal střílet. Trefila mě jenom jedna kulka do ramene. Skočil jsem na něj, ale tentokrát jsem místo sekery použil moje zuby ... prokousal jsem mu krční tepnu, takže vykrvácel ... potom jsem mu sekyrou přesekal lebku a pustil se do mozku .. kurva .. vypěstoval jsem si na něm závislot. Byl tak ... LAHODNÝ !!!!

Přišel jsem k domu Liss ... věděl jsem, kde má okno. Proto jsem zase jenom vyskočil k oknu a zaklepal. Když se šla kouknout poprvé tak jsem se zase schoval. Nechtěl jsem se srát zase s bafnutím. Proto jsem se jenom rozeběhl a skočil dovnitř. Liss začala křičet. Skočil jsem po ní a hodil na postel.
,,Poznáváš mě ??" zeptal jsem se.
,,Luke ??" řekla.
,,Tohle jsi mi způsobila ty ... a teď ... teď ... POMSTA BUDE SLADKÁ. Jako mozek tvého přítele" zachechtal jsem se.
Přivázal jsem jí ke stolu a vytáhl sekeru. Nejdřív jsem pomalu začal odsekávat prsty na rukou a zároveň jsem je jedl. Potom jsem šel na nohy. Tam jsem jenom odseknul kotníky, potom koleno a nakonec celou nohu. Nakonec jsem se jí dostal zubama do břicha ... vytrhal jsem jí všechny orgány z těla. Nakonec jsem dostal chuť na její mozek.
Napřáhl jsem se ... rup. Usekl jsem já hlavu. Přesekal jsem jí lebku a začal jsem hodovat ... nejdřív jsem si dal delikatesku a potom to ostatní.

Momentálně jsem pořád venku a hledám si další oběti ... bojíš se ?? Tak to oprávněně !!
Pokud si někdy myslíš, že na tebe někdo kouká tak se ani nesnaž otáčet ... možná by ses už nikdy neotočil zpátky ... HA!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama