Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Kluk v kožené bundě.

21. března 2016 v 16:48 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Zdravím !! Jsem tu s další jednorázovou historkou. Tentokrát to je, ale historka, kterou píšu podle pravdy .. není tam úplně všechno pravdivé, ale spíš se to k té pravdé naklání. No .. já doufám, že se vám bude líbit. Užijte si storku x)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V jednom odlehlém městečku žije jeden kluk, jménem Michal. Michal je docela kamarádský kluk ... má spoustu kamarádů se kterýma trávil hromadu času. Chodil ven, hrál s nima hry, podnikal vandry atd.
Jednoho dne na základní škole si podal přihlášku na střední školu, v očekávání, že ho přijmou. Čekal tak měsíc a na webových stránkách té školy se už objevily výsledky zkoušek. Michal se hned šel podívat a listoval ke svému oboru, hledal své číslo a teď napatě koukal ... vzali ho. Michal byl šťastný ... byl tak šťastný, že to pověděl všem.


1. září, když nastoupil na intr tak se seznámil s řádem a s ostatními. Druhý den šel do školy a těšil se na svojí novou třídu. Když přišel do třídy tak si vyhlídnul lavici a do ní si šel sednout. Na první pohled se třída zdála v pohodě a třídní učitel taky. První 3 měsíce ve škole se cítil jako doma .. bavila ho, docela mu i šla. Po těch třech měsích, ale do třídy přišel jeden kluk, který propadl ze třeťáku. Měsíc si Michala vůbec nevšímal, ale jenom jak zjistil, že není podle jeho představ tak šel po něm.

Začalo to tím, že se mu začal posmívat a ponižovat ho před ostatníma. Michal si myslel, že si jenom dělá srandu a tak si toho dva týdny nevšímal. Po těch dvou týdnech se, ale ten kluk .. říkej me mu Pepa. Po těch dvou týdnech se Pepa zmohl i na mlácení atd.

Po vánocích si kluk pořádil koženou bundu, která se mu hrozně líbila a tak jí nosil úplně všude. Jednoho dne si toho, ale všiml Pepa a tak si ho začal před školou dobírat.
,,A helejme se kdo jde .. zasranej motorkář" řekl.
,,Můžeš toho prosím nechat ?" odpověděl Michal.
,,Tobě se to snad nelíbí ?? Co proti tomu uděláš ?" hbitě odpověděl.
,,Já ? Nic ... nechci mít zbytečné problémy kvůli jednomu nagelovanému blbečkovi, který umí jenom urážet" odpověděl.
Bohužel takhle odpovídat neměl ... Pepa si tohle nenechal líbit a tak proti němu šel pěstma. Michal viděl, že je agresivní a tak se snažil ho nějak uklidnit ... bohužel marně.

Všechno se to semlelo v bitku. Michal se naštěstí uměl dobře prát a tak Pepu dostal rychle na zem. Pepa si to nenechal líbit, tak proti Michalovi šel nožem. Michal mu chytil nůž a obrátil ho proti němu. Bodnul ... Pepa začal krvácet a ostatní hned začli k němu přibíhat. Michal upustil nůž a utíkal na intr. Druhý den ve škole zjisti, že Pepa ještě na místě vykrvácel. Po škole si na něj počkali jeho kumpáni a zbyly ho do bezvědomí a aby toho nebylo málo tak ho vyhodily ze školy.

Po nějaké té době mlácení si Michal řekl, že je tomu konec. Chtěl eliminovat všechny, kteří mu ubližovaly ... cestou k nim ho však srazilo auto a ... už se neprobral.

Jednoho večera měli ty kluci párty v bytě jednoho z nich. Jeden šel na balkón si zakouřit a uviděl jak na ulici někdo stojí a kouká směrem k němu.
,,Hej ... nečum tak blbě" křičel.
*bez odpovědi*
,,Počkej tam ... my si tě podáme"
Kluci vylezli před barák a šli směrem k místu kde stála ta osoba. Osoba měla koženou bundu, dlouhé vlasy a přes pusu měla šátek a na očích brýle. Koukla se směrem k nim. Vyndala z kapsy nůž, zmizela a najednou jeden z těch kluků byl mrtvý. Všichni ostatní se lekly.

Ten kdo zabil toho kluka, byl Michal. Mrtvý ... Michal. V ten den kdy se to stalo mělna sobě koženou bundu, černě kalhoty, šátek na krku, brýle za trikem a nůž v kapse. Nikdo neví proč, ale během 10-ti minut ta mrtvola zmizela z místa činu. Teď se Michal mstí těm klukům ...

Druhý den šel jeden z nich v pohodě do školy, jakoby minulý večer nikdo neumřel. Před školou se mu udělalo špatně a omdlel. Probudil se v jiném světe .. všude okolo byla tma a jenom na něj svítil paprsek světla. Když se rozsvítilo úplně tak uviděl, že je v místnosti plné duchů. Najednou se tam objevil Michal.
,,Vítej v mém divadle" řekl nahlas ,,Tady moji přátelé si přišly pochutnat na lidském mase společně se mnou, ale než se začne jíst tak se musí nejdřív naporcovat" vytáhl z kapsy vystřelovák.
,,A taky ti ukážů co jste mi "VY", udělali." začal si sundavat šátek a odhalil znetvořenou pusu, doslova protáhlou od ucha k uchu. Sundal si brýle a ukázal mu vypíchlé oči.
,,Tááák .. a teď se může porcovat" řekl a začal se ďábelsky smát.
Kluk se na židli vrtěl a svíjel strachem ... doslova brečel.


Michal k němu přišel a začal mu ostří nože pomalu zařezávat do ramene a při tom na něj koukal .. tváří v tvář a smál se.
,,Neboj .. zachvilku to přestane tolik bolet" řekl a zachechtal se.
Odřízl mu první ruku a hodil jí mezi duchy.
,,Hodujte přátelé ... HODUJTE !!" zakřičel.
Duchové se nahrnuli k ruce a Michal začal odřezávat další kousek. Tentokrát, ale ... intimní partie. Ten kluk brečel stále víc a víc. Michal zase hodil do davu jeho ... no vy víte. Pokračoval na noze. Ta mu už šla hůř a tak si zašel pro řeznickou pilu.
,,Tohle bude lepší, nemyslíš ?" usmál se.
,,Hndbhadbd" kroutil hlavou a mumlal kluk.
,,Ale já si myslím, že ano" křikl a začal řezat do nohy. Když mu uřízl i nohy tak si z ní snědl stehno a zbytek hodil do davu.
,,A nakonec .. druhá ruka" řekl a přiložil pilku k rameni.
Řezal tak dlouho dokud mu neupadla ... hodil jí do davu.
,,Přátelé ... až tento kluk vykrvácí tak si ho můžete vzít celého. Ale pozor na hlavu. Tu si beru já" řekl a zmizel.


Ostatní tři kluci se ukrývají někde v Severních čechách a jeden z nich u Prahy. No .. říká se, že Michal zabije kohokliv kdo s nima přijde do kontaktu. A dokud je nenajde, tak se bude zjevovat v okně vašich pokojů vždy okolo 1:30 ráno. Dobrou noc ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama