Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

GasMask Ghost

13. března 2016 v 20:45 | CreepyBoy |  Jednorázové storky
Ahoj !! jsem zase zpátky a tentokrát s něčím novým. Chci se pokusit napsat svojí takovou kratší creepypastu. Chci zjistit jak se vám buse líbit. A nebojte ... v sérii Přítelkyně zabiják budu pokračovat. ^^
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,
mé jméno je Mick a rozhodl jsem se vám říct můj příběh, který se stal mě a mému bratrovi loni v létě. Nevím jestli mi uvěříte nebo ne. To už nechám na vás. Tak .. poslouchejte.

Jednoho letního dne jsem se rozhodl přestěhovat od rodičů k mému bratrovi. Měl vlastní dům a měl v něm docela dost místa a jedno z toho byl volný pokoj po bývalém majitely. Pracoval jako hasič. Když jsem se k němu přijel tak jsem zatroubil a on vylezl aby mi pomohl s věcma.
,,Ahooj, Micku" křičel z dálky.
,,Nazdar, Alane" říkal jsem vesele.
,,Pomůžu ti s věcma a ty si zatím prohlídni dům a pokoj" řekl.
,,Dobře, díky" šel jsem do domu.

Vešel jsem do domu a uvnitř to byl velký starý dům udělaný do stylu 19. století. Vypadal fakt hezky. Zamířil jsem směrem ke svému pokoji ke kterému vedla dlouhá chodba a všude obrazy starých formulý a aut. Prostě nádhera. Vešel jsem do pokoje a už mě jenom oslnil ten nádech pokoje. Bylo tam spoustu polček s knihama, staré skříně, velká postel pro dva a krásný pracovní stůl.

Alan mi odnosil věci do pokoje a já jsem si začal vybalovat. Měl jsem vybaleno do hodiny tak jsem tedy zbytek dne procházel naší zahradu. Nebyla moc velká. Jenom pár záhonů s kytkama a dva skleníky se zeleninou. V Alanově pokoji byl taky balkón. Alan tam už seděl, pil džus a četl si noviny.

Šel jsem za ním a povídaly jsme si co je nového. Po chvíli jsem se ho zeptal na toho předchozího majitele a on mi řekl, že jako první práci dělal účetního v bance, ale tam ho to prý nebavilo a tak nastoupil k hasičům. Za rok si našel ženu a ta se k nemu nastěhovala. Asi dva roky po svatbě dostal výpověď a nemohl to překousnout. Povídá se, že se zastřelil a teď prý chodí po domě jako duch a na sobě má hasičský oděv, plynovou masku a v ruce sekyru.

Moc jsem mu nevěřil a tak jsem jenom předstíral zděšení. Večer jsem šel do sprchy a do postele. Když jsem si četl tak jsem v kuchyni zaslechl otevírání šuplíků.
,,To bude asi bratr" řekl jsem si.
Najednou se ozvala obrovská rána a já jsem se lekl. Utíkal jsem do kuchyně a tam jsem našel spadlé všechny šuplíky a mikrovlnku na zemi. Po chvilce přiběhl i Alan a ptal se mě co se to tady stalo. Řekl jsem, že nevím. Všechno jsme uklidily a já jsem šel zpátky do postele.

Dočetl jsem asi ve dvanáct večer a šel jsem spát. Když jsem zhasnul a lehl si na záda tak jsem přemýšlel o tom co se stalo v kuchyni. Když jsem usínal tak jsem uslyšel skřípání dveří a jako by někdo vešel dovnitř.
,,Co se děje Alane ?" zeptal jsem se automaticky. Nedostalo se mi odpovědi.
,,Alane, co chceš ?" zvýšil jsem hlas.
Slyšel jsem jenom těžké dýchání jako by v .... plynové ... masce.

Vyskočil jsem z postele a stál jsem tváří v tvář obrovskému muži v plynové masce. Nebyly mu vidět ani oči. Couvnul jsem kousek na zpátek abych k němu nebyl tak blízko. Muž jenom natáhl ruku a v ní držel Alanovu hlavu. Lekl jsem se.

V druhé ruce držel sekeru od krve a šel směrem ke mě, Když byl už blízko u mě tak jsem se skrčil, podlezl mu nohy a utíkal ke dvěřím. Vyběhl jsem z pokoje a on šel rychlejším krokem za mnou. Přiběhl jsem k hlavnímu vchodu, ale ten byl zamčený ... vzal jsem židly a vyrazil dveře ... vyběhl jsem ven a utíkal k rodičům domu. Nikdy mě už nenašel.

Říká se, že GasMask chodí tady po světe a hledá mě. Teď se ukrývám v České Republice a doufám, že tady mě hledat nebude ... avšak jak to tak znám tak on mě najde všude. Česká Republika teď není v bezpečí ...

Jeho černé oči tě vidí ... a věř tomu, že k dokud mě nenajde tak nebude mít klid.

...KONEC...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fotkyprirody fotkyprirody | Web | 13. března 2016 v 20:56 | Reagovat

ahoj mas pekný blog.Ak ťa baví fotiť tak sa možeš zapojiť do foto súťaže.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama