Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

E-mail

25. března 2016 v 0:52 | ¤Clown¤ |  Jednorázové storky
Ahoj. Mé jméno je Shawn. Pracoval jsem ve společnosti Microsoft jako programátor. Teď vám řeknu příběh, který se mi stal před několika měsíci.

Byl to den jako každý druhý. Na osmou jsem měl být v práci, takže jsem vstal v sedm. Šel jsem se nasnídat a hned po té vyčisit zuby. Oblékl jsem si kalhoty od obleku a košily. Bylo docela teplo tak bunda nebyla potřeba. Vyrazil jsem do práce ...
Hned co jsem přijel na parkoviště tak mě naštvala jedna věc ... někdo stál na mém místě ... musel jsem najít tedy místo někde uprostřed parkoviště ... to je opruz.

Přišel jsem do kanceláře a zasedl k počítači. Měl jsem tam ještě od včerejška rozdělanou práci. Teď se nějak dlouho zapínal, tak jsem si šel ještě udělat kafe. U automatu jsem potkal mého kolegu z práce a zároveň kamaráda ze střední. Kecali jsme o tom jak se má a na čem teď dělá. Řekl mi, že mi musí ukázat jeden projekt, na kterém pracoval měsíc. Byl jsem zvědavý co to bude a tak jsem mu dal můj e-mail.
Když jsem si udělal kafe, tak jsem se vrátil k PC. Zapnul se a já jsem pokračoval na práci od včerejška. Bylo to programování nového systému Windows 9. Šéf řekl, ať to udělám do příštího pondělka a tak jsem musel trochu máknout ...

Když jsem se večer vrátil domů asi okolo osmé hodiny, tak jsem šel zapnout notebook a kouknout se jestli mi už náhodou neodeslal tu práci. Ano ... jeden e-mail tam byl. Byl to soubor s názvem ":).jpg". Zajímalo mě co to bylo za obrázek a tak jsem to rozkliknul. Na obrázku bylo jenom matně poznat co tam bylo .. ale myslím, že tam byla fotka nějakého domu ... víc toho poznat nešlo.

Druhý den jsem zase jel do práce za účelem se zeptat, co mi to poslal. Bohužel jsem se dozvěděl, že onemocněl a tak jsem se se po práci rozhodl, že zkusím jet k němu domu. Přijel jsem k němu a zazvonil .. nikdo neodpovídal. Zkusil jsem to znova a zase nic. Když jsem odcházel k autu tak jsem si všimnul, že z okýnka na mě někdo kouká, ale jak jsem se tam kouknul tak zmizel za závěsem.

Přijel jsem domu a hned zapnul notebook abych jsi dodělal práci doma. Ale jako první věc jsem si zkontroloval e-mail. Byl tam nový e-mail se názvem ":/.jpg". Zase obrázek ?? Co je na něm teď ? Byly tam ukázané dveře. Vypadalo to jako naše dveře, ale tyhle dveře mohl mít kdokoliv ... byla tam i jmenovka, ale tu jsem neviděl, protože ten obrázek byl zase rozmazaný. Místy tam šly vidět i pixely ..

Další ráno jsem jako obvykle jel do práce už s hotovou prací, která byla na odevzdání pro šéfa. Přišel jsem do kanceláře a práci přetáhl z flešky do PC. Musel jsem na e-mail, abych mohl práci odeslat .. nešlo to, prý z důvodu přečerpání stránky. Jak mohlo být najednou na takovém místě tolik lidí ?? No to je jedno. Nahrál jsem práci zpátky na flešku a šel jí teda odevzdat osobně. Když jsem se vrátil, tak jsem měl na PC zaplý e-mail, i když jsem ho předtím vypnul. Byl tam hozený soubor s názvem ":(.jpg". Otevřel jsem ho a tam byla vyfocená chodba .. nepoznal jsem jaká, ale vypadalo to jako chodba tady u nás ve firmě před kanceláří. Nějak jsem to neřešil, protože tyto divné e-maily mi příchází teď furt .. ale co je divný, tak to je to, že chodí pořád od toho samého autora, který si říká "Looky".

Když jsem si šel pro kafe a vracel jsem se, tak jsem si vzpomněl na tu fotku a schválně se šel kouknout na tu chodbu, kde se to asi vyfotilo ... pro moje překvapení to byla ta chodba. Docela mě to vyděsilo a udělalo se mi tam špatně ..
Vzal jsem si tedy u šéfa na zbytek dne volno.

Přijel jsem domu a šel se vyspat. Když jsem vstal tak jsem si šel uděla jídlo a sednout s k notebooku. Automaticky jsem šel na e-mail. Byl tam další soubor s názvem "x).jpg". Na obrázku byla ... byla tam ... moje postel ... a já tam spím.
,,Někdo je v mém domě ?" ihned mě napadlo. Šel jsem do ložnice a prohledal jí jak nejvíc to šlo. Když jsem přišel k místu, kde to bylo vyfocené, tak se mi zamotala hlava a omdlel jsem.

Probudil jsem se a šel se napít vody ... notebook byl otevřený a přes celou obrazovku bylo tentokrát video ... jak na mě někdo z gauče kouká ... potom se začal přibližovat ... byl už asi 30 cm ode mě.

Cítil jsem jak mi někdo nebo něco dýchá na krk ... byl jsem smířený s tím nejhorším. Potom jsem viděl jak zčervenala obrazovka a .... sklenička spadla na zem .. i se mnou. Zlomilo mi to vaz.

Teď jsem uvězněný v počítači ... teď ... jsem e-mail ... JÁ !!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama