Strašidelné není jít v noci po hřibitově. Strašidelné je, když jsi doma sám, kýchneš a ozve se "Na zdraví"

Black Bird

19. března 2016 v 22:32 | CreepyBoy |  Jednorázové storky
Ahoj !! Jsem tu s novou jednorázvou storkou :) Udělal jsem si v tom takový systém. Vždy vyjde Přítelkyně zabiják, potom jednorázovka a potom zase Přítelkyně zabiják. Udělal jsem to proto, protože takhle čerpám nápady na sérii. Doufám, že jste to pochopily, protože moje schopnost vysvětlování není nejlepší :D No nic, jenom k tomu řeknu aby jste si užily storku :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ahoj. Moje jméno je Jay a rozhodl jsem se vám říct povídku o tom, co se mi stalo v mém novém domu. Sepisoval jsem zápisky do svého počítače, protože s mojí pamětí bych na to určitě zapomněl. Zápisky nebudou ze všech dnů, protože jsem zapisoval jenom to nejdůležitější.

1. zápisek - První den
11.9.2015 15:23
Nastěhoval jsem se do mého nového domu, který byl docela velký. Připadal jsem si divně, když jsem tam byl sám ... no co už.
Řekl jsem chlápkům od stěhovací firmy ať mi jdou dát věci do pokoje a ostatní jako jsou skříne, stoly atd. do obýváku. Začal jsem si procházet dům. Jako první jsem si šel prohlédnout sklep.
Ve sklepě byly jenom regály na víno a nějaké prázdné krabice, asi po předchozích majitelých. Prohlížel jsem si ty regály jestli tam náhodou nějaké vínko nezbylo, udělal bych kolaudačku. Bohužel nic.

2. zápisek - Druhý den
12.9.2015 13:45
Po tom co jsem si přestěhoval všechny věci tam kde mají být, jsem si řekl, že bych mohl jít prozkoumat půdu. Vyšel jsem po schodech na půdu a rozhlídl se. Byla to velká a prostorná půda kam se vešlo spoustu věcí. Na druhém konci jsem zahlédl starou truhlu, která se zdála ještě plná. Přišel jsem k ní, ale byla zamčená. Vzal jsem něco těžkého a urazil jsem zámek. Otevřel jsem jí a nahlédnul dovnitř. Byly v ní spisy o tom, kdo tady bydlel před několika set lety. Byl to doktor někdy z roku 1650. V tomto období se rozšířil mor a doktoři nosily zvláštní masky, které vypadali jako ptačí hlavy a naháněli docela hrůzu.
Taky se tu píše o tom, že vždy když tento "doktor" přišel do domácnosti léčit tak ty lidi spíše zemřeli, než aby je vyléčil. Proto se jim taky někdy říká "Doktor Smrt".

3. zápisek - Třetí den
13.9.2015 3:12
Probudil jsem se ze spánku, protože jsem potřeboval na záchod. Když jsem se zvedl z postele tak jsem zaslechl jak na půdě někdo chodí. Byly to těžké kroky, které se rozléhaly po celém domu, takže kdyby tady se mnou někdo bydlel tak by se hned ráno stěhoval. Nedalo mi to a hned jak jsem vylezl ze záchodu, tak jsem se tam šel kouknout. Vzal jsem si baterku a šel. Vylezl jsem na půdu a přejel jsem baterou po místnosti. Nikde nikdo. Zalechl jsem jak se něco prohání mezi krabicemi a posvítil tam. Nic ... nevěděl jsem co to bylo, a protože ráno vstávám do práce tak jsem si šel znova lehnout.

4. zápisek - Pátý den
15.9.2015 14:20
Přišel jsem domů z práce a šel jsem si udělat něco k obědu. Vešel jsem do kuchyně a pustil jsme na zem nákup, protože ta kuchyně ... byla ... celá roz- ... rozházená. Šuplíky venku, židle byly všude, spotřebiče zaplé a stůl na boku. Kdo to sakra udělal ? Okna byla zavřená ... zloděj ne. Chvíli jsem se na to koukal a až potom jsem si uvědomil, že bych to měl asi uklidit. Jak jsem všechno uklidil tak jsem si udělal jídlo. Dojedl jsem a umyl nádobí. Po práci jsem si chtěl odpočinout a tak jsem šel do pokoje a natáhl jsem se na postel, jelikož jsem byl hodně unavený tak jsem hned usnul. Probudily mě otevřené dveře a slyšel jsem kroky, které šli k mé postely. Rychle jsem se otočil, ale tam nikdo ... co to sakra ? Šel jsem se koukat na televizi a potom ven se projít a vyčistit hlavu.

5. zápisek - Šestý den
16.9.2015 6:05
Vstal jsem a šel si vyčistit zuby. Přišel jsem do koupelny a chvíli na sebe koukal do zrcadla. Dal jsem si na kartáček pastu a začal si čistit zuby. Skrčil jsem se k umyvadlu abych vyplivnul a vypláchnul si pusu. Narovnal jsem se zpátky k zrcadlu a viděl jak za mnou někdo stojí. Byla to postava, která měla na sobě černý plášť a na hlavě černý klobouk. Místo obličeje měla ptáčí masku, u které byly černé oči a protáhlý zobák. Promnul jsem si oči a ona hned zmizela ... nemohl jsem se z toho šoku dostat tak jsem tam ještě potom 15 minut stál ... nestíhal jsem a tak jsem na sebe jenom něco rychle hodil a jel do práce. To bylo první setkání s postavou.

6.zápisek - Osmý den
18.9.2015 15:51
Přišel jsem domů z práce a jako obvykle si udělal oběd. Potom jsem šel hned ven se projít do parku. Vyšel jsem ven a zamířil směrem k parku. Byl jsem už před parkem a najednou se setmělo a svítily tam jenom lampy. V dálce jsem uviděl muže, tak jsem se k němu hned rozeběhl. Když jsem byl tak 20 metrů od něj tak jsem si všimnul černého klobouku co měl na sobě a hned jsem tušil, že tohle nebude nic dobrého. Otočil se na mě a já jsem uviděl zase tu ptačí masku ... černý plášť a pod ním oblek. Na rukou bílé rukavičky a v nich měl něco jako kadidlo na tyči ... vypadalo to jako kouzelnická hůl. Šel ke mě a já jsem se bál co mi udělá.
Nemohl jsem se ani pohnout ... po pěti minutách, když se dostal na metr ode mě jsem se pohnul a začal utíkat směrem k domu. Ohlídl jsem a koukal, jestli mě sleduje ... naštěstí ne. Přišel jsem domu a všechno se zase hodilo do normálu .. až na to, že bylo asi osm večer.

7. zápisek - Devátý den
19.9.2015 0:00
Šel jsem do postele a začal jsem si číst knížku. Asi o hodinu později jsem šel spát a otočil jsem se směrem ke dvěřím. Když už jsem zabíral tak jsem měl pocit jako, kdyby na mě někdo koukal. Proto jsem jenom lehce pootevřel oči, abych se kouknul jestli náhodou ... no, abych řekl pravdu tak jsem se málem posral. Vedle mé postele byla skrčená ta postava s ptáčí maskou, nakloněnou hlavu do prava a koukala na mě. Lekl jsem se, ale oči jsem nemohl otevřít úplně protože by zmizela. Stékal ze mě studený pot a já tam jenom ležel jako, kdybych byl paralizován. Najednou se teleportací někam přesunula a stála za mnou. Neodvážil jsem o otočit.

8. zápisek - Desátý den
20.9.2015 7:00
Zaspal jsem a tak jsem pospíchal do práce ... ani zuby jsem si nevyčistil. Jenom jsem na sebe něco hodil a šel. Přišel jsem k hlavním dveřím, ale byly zamčené. Musel jsem najít klíče, ale nikde v bytě nebyly ... jediné místo, které mi zbývalo byla půda. Šel jsem teda tam a klíče ležely na konci místnosti. Šel jsem si pro mě a najednou se za mnou objevila zase ta postava ... ale teď už přišla za jediným účelem. Vytáhla tu svojí hůl a šla ke mě. Byla metr ode mě a já jsem se pořád nemohl hnout ... už jsem věděl co mě čeká tak jsem se s tím musel smířit.
Najednou se napřáhla a .... tma.

Momentálně je mi 22 let a jsem mrtvý. Bloudím světem duchů a přízraků. Teď ... jsem on. Mám plášť, oblek, klobouk a ptačí masku. Dávej si velký pozor, protože jsem v každé tvojí truhle, kterou máš doma. Stačí jí jenom otevřít a skončíš jako já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama